پرش لینک ها

درباره ما

درباره وبیها

وبیها مرجعی از خدمات وب که برای خلق و رشد کسب و کار های اینترنتی توسعه داده شده است

ما چه می کنیم

وبیها چیست و چه خدماتی ارائه میدهد؟

خدمات وبیها

وبی‌ها در تلاش است که تمامی خدماتی که یک کسب و کار اینترنتی نیاز دارد را ارائه دهد، از جمله طراحی، سئو، برندینگ، تبلیغات و..

مزایای شرکت

وجود وبسایتی با تمامی یا حداقل اکثر نیاز های پایه یک کسب و کار اینترنتی باعث می شود مسیر خلق و رشد یک استارت آپ به صورت جامع، هوشمندانه و متمرکز اجرا گردد.

webiha.com

داستان وبیها و دستاوردها

وبیها 7 سال است که در بخش های مختلف وب فعالیت دارد، و افتخار همکاری با مشتریان و شرکت های مختفی را داشته است. ولیکن سایت رسمی وبیها از سال 1400 راه اندازی شده است تا خدمات آن به صورت گسترده ارائه گردد.

32+
استارت آپ های همراه
79%
رضایت مشتریان
7+
خدمات
006,5
جامعه مشتریان
What we achieved

Our Amazing Team

Alex Martinez

Chief Designer

Claudia Aria

Chief Designer

Phoebe Aria

Chief Designer

Erik Genie

Chief Designer

Our nearly 8,000 committed staff members are ready to help.

کارخانه خلاقیت

ایده و راه حل های به روز برای کسب و کار شما

مشاوره و همراهی تیم فنی وبیها، به شما کمک می کنید که در هر مرحله از رشد کسب و کارتان بهترین و پخته ترین تصمیمات را اتخاذ کنید

مجموعه وبیها با تشکل شدن از افردا با تجربه در زمینه ها مختلف خدمات متفاوتی را ارئه میدهد، ولی برای اینکه مطمئن شوید نیاز شما توسط ما قابل اجراست با ما در ارتباط باشید.

با توجه به اینکه هر خدماتی وابستگی دارد به سایت و درخواست شما و نیازسنجی کسب و کارتان نمیتوان هزینه مشخصی را برای هر خدمات ارائه داد پس بهتر است با ما در تماس باشید.

ما در وبیها سعی داریم با گسترش و توسعه مدوام خدمات و سطح اجرای پروژه ها بتوانیم کیفیت بی نظیر در ایران و در رقابت با فضای جهانی ارائه دهیم.

ساخت و توسعه کسب و کارتان را با وبیها آغاز کنید

This website uses cookies to improve your web experience.